Niedziela, 6.09

8:00 – W int. Apostolstwa Modlitwy

9:30 – Za śp. Stefanię i Eugeniusza Pieszko oraz Helenę i Jerzego Kandziora

11:00 – Za śp. Janusza Sadło w 1. roczn. śmierci

12:30 – Za śp. Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz Mariannę i Augustyna Malawskich

Chrzest po Mszy: Joanna Orłoś

16:00 – W int. parafian

18:00 – Za śp. Jolantę Puchała – od rodziny Ciućków

 

Poniedziałek, 7.09

7:00 – Za śp. Włodzimierza Kozalskiego – int. z ofiar pogrzebowych

7:00 – W int. rodziny Krysik – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze oraz o opiekę Matki Bożej

8:00 – Za śp. Macieja Klimeckiego – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Martę Małys – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Marię Róg

18:00 – Za śp. Elżbietę Kulaj – int. z ofiar pogrzebowych

 

Wtorek, 8.09

7:00 – Za śp. Marię Szewczyk – od Urszuli z rodziną

8:00 – Za śp. Bogumiłę i Mieczysława Szanikowskich

8:00 – Za śp. Elżbietę Maciupa – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Czesława Bawół

18:00 – Za śp. Ireneusza Kubas – int. z ofiar pogrzebowych

 

Środa, 9.09

7:00 – W int. dobroczyńców

7:00 – Za śp. Jadwigę Zdanowicz – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Teresę Bara – od rodziny Bryndza

18:00 – Za śp. Annę, Krystynę i Piotra Starczewskich oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Henryka Mariana Cudok – int. z ofiar pogrzebowych

 

Czwartek, 10.09

7:00 – Za śp. Grzegorza Masełek – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Zdzisława, Stanisława, Jadwigę i Teresę Radelli

18:00 – Za śp. mamę Krystynę – w 1. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Joannnę, Jerzego, Horsta i Piotra

18:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak – od kochającej żony, córki Patrycji i syna Jakuba

 

Piątek, 11.09

7:00 – Za śp. Zbigniewa Wrzoskiewicza – od rodziny Andruchów

8:00 – Za śp. ojczyma Czesława w 9. roczn. śmierci – o dar nieba – oraz za zmarłych z rodzin Wawrzyńczak i Łętocha

18:00 – W int. chrześcijan prześladowanych za wiarę

18:00 – Za śp. Jadwigę Chmiel

18:00 – Za śp. mamę Helenę, brata Artura, oraz bliskich zmarłych – od Marii

18:00 – Za śp. Elżbietę Krakowską – od Grupy Emerytów

 

Sobota, 12.09

7:00 – Za śp. Genowefę Gil i Bronisława Gil

8:00 – W int. Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam

18:00 – Za śp. Juliana Bobulskiego, zmarłych z rodziny Bobulskich i Foksa

18:00 – Za śp. Danutę Mokrzycką w 1. roczn. śmierci

 

Niedziela, 13.09

8:00 – W int. śp. Jadwigi Matusek – do Bożego Miłosierdzia za wstawiennictwem Matki Bożej

9:30 – Za śp. Zbigniewa i Feliksa Kieliszek, Wieńczysławę i Mieczysława Pietryka oraz wszystkich zmarłych spośród rodziny i znajomych

11:00 – Za śp. męża Stefana Lnianego oraz za zmarłych z rodziny

12:30 – W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu: Wojciecha Pietruszkę, Bartosza Dawida Izydorczyk, Zofię Hannę Królikowską i Ignacego Stanisława Plackowiak

16:00 – W int. Doroty i Macieja Bartosiewicz z okazji 30. roczn. ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18:00 – W int. parafian

 

Skip to content