Niedziela, 5.01

8:00 – W int. Apostolstwa Modlitwy

9:30 – Za śp. rodziców Janinę i Józefa

11:00 – Za śp. Katarzynę Kwiecień w 6. roczn. śmierci

12:30 – Za śp. Charlottę i Jana Janeczek

16:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – O Boże błogosławieństwo dla przyjaciół

 

Poniedziałek, 6.01

8:00 – Za śp. Jolantę Puchałę – od Małgosi i Pawła Uflont

9:30 – Za śp. Jana Krzyżanowskiego – od siostry Teresy

11:00 – Za śp. Teresę Kocela w 3. roczn. śmierci

12:30 – Za śp. córkę Joannę w 16. roczn. śmierci ora za śp. siostrę Bożenę w 2. roczn. śmierci

16:00 – Za śp. Adama Wróblewskiego w 22. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

 

Wtorek, 7.01

7:00 – W int. parafian

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Ewę Korab w 12. roczn. śmierci

8:00 – Za śp. Jana Surdyka – od rodziny Surdyków z Łańcuta

8:00 – Za śp. mamę Józefę Doroszkiewicz w miesiąc po śmierci

8:00 – Za śp. Joachima Gajdzik – od sąsiadów z ul. Pułaskiego

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Środa, 8.01

7:00 – Za śp. Mariana Klimas – int. z ofiar pogrzebowych

7:00 – Za dusze cierpiące w czyśćcu

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – O uwolnienie rodziny Tadeusza i Małgorzaty od alkoholizmu i niezgody, nawrócenie i powrót do życia sakramentalnego

8:00 – Za śp. męża Józefa Kopca

8:00 – Za śp. Anielę Sobczyk

8:00 – W int. dobroczyńców

18:00 – Za śp. męża i ojca Leona Kowalskiego w 15. roczn. śmierci

 

Czwartek, 9.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

7:00 – Za śp. Jana Pranschke – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Lucjana Goczołt

8:00 – O uwolnienie rodziny Franciszka i Marii od alkoholizmu, nawrócenie i powrót do wiary i życia sakramentalnego

8:00 – Za śp. Krystynę Górecką, jej rodziców i chrzestnego Teofila

18:00 – Za śp. Janinę i Waldemara Sieradzkich

 

Piątek, 10.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

7:00 – W int. dziękczynnej za opiekę Bożą i powrót do zdrowia dla Marii i Weroniki

8:00 – W int. chrześcijan prześladowanych za wiarę

8:00 – Za śp. Janinę Dziemba – od rodziny z Kielc

8:00 – Za śp. Tomasza Strzałka – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. żonę Gertrudę Suchy w 1. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Suchy i Pielech

 

Sobota, 11.01

7:00 – Za śp. Siostrę Marię Alinę ze Zgromadzenia Sióstr Św. Jadwigi

8:00 – Za Ojca Świętego, Ojczyznę, Radio Maryja i Telewizję Trwam

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Feliksa i Anielę

8:00 – Za śp. męża i ojca Jurka w 5. roczn. śmierci – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

18:00 – Za śp. zmarłych z rodzin Zabłockich, Salitrów i Martyn

 

Niedziela, 12.01

8:00 – Za śp. rodziców – mamę w 20. roczn. śmierci, tatę w 4. roczn. śmierci, siostrę Dorotę i bratową Dorotę

9:30 – Za śp. Zofię w 2. roczn.śmierci i za śp. Józefa w 11.roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny z obu stron

11:00 – W int. Zuzanny Ulrych w okazji 1. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

12:30 – W intencji dzieci przystępujących do sakramentu chrztu: Wiktorię Marię Michalczyk, Dominikę Romanowską, Blankę Patrycję Timochinę oraz za Antoniego Zbigniewa Bryjaka, przyjmującego dopełnienie wcześniej udzielonego chrztu

16:00 – Za śp. męża Stanisława Jędrzejewskiego

18:00 – W int. Piotra Woronieckiego z okazji 50. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Skip to content