Niedziela, 29.04
7.00 – Za śp. Dorotę Dutkiewicz w 2 miesiące po śmierci
8.30 – Za śp. Mariana Dąbek w 31. r. śmierci oraz zmarłych Stefanię i Wojciecha
10.00 – Za Iwonę i Mariusza Pieszko z okazji 25. rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
11.30 – Za śp. Józefa Kierzka w 27. r. śmierci i za zmarłych rodziców z obu stron
13.00 – Za dzieci przejmujące sakrament Chrztu: Maję Magdalenę Lipińską, Natalię Sirko
16.00 – Msza święta dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Floriana Tomalka w 40. rocznicę ślubu
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Jerzego, córki Anny z mężem Maciejem oraz dla wnuków: Majki, Anieli i Jasia i wszystkich z rodziny Gajewskich i Nowińskich
Poniedziałek, 30.04
7.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. Janinę Głogowską – Msza Święta pogrzebowa
18.00 – Za Alicję Ożóg w dniu 18. urodzin. Msza święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00 – Za śp. Stanisława Gąska (od rodzeństwa)
Wtorek, 1.05
7.00 – Za śp. Elżbietę i Władysława Rębas
8.00 – Za śp. Stanisława Gąska (od sąsiadów)
9.00 – Za śp. Janinę Skulską w rocznicę śmierci
16.00 – Za śp. Stanisława Czachor w 3. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i teściów
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – Za śp. męża Adolfa Adama Posłusznego w 1. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.30 – Nabożeństwo majowe
Środa, 2.05
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za śp. Janusza Bazan w 23. r. śmierci, śp. Zofię Bazan i zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Mariannę Jazdończyk w 2. r. śmierci
18.00 – Za śp. męża Wojciecha Królik w 5. r. śmierci, syna Andrzeja w 16. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. Zygmunta Kopeć w dniu imienin
18.30 – Nabożeństwo majowe

Czwartek, 3.05
7.00 – W intencji córki o uzdrowienie z choroby i pomoc w nauce
8.00 – Za śp. męża Zygmunta
9.00 – Za śp. Helenę i Zygmunta Orlacz o dar życia wiecznego
16.00 – Za śp. Krzysztofa Leś w 10. r. śmierci i za zmarłych z rodziny Leś i Kołodziej
18.00 – Za zmarłych Marię, Teodora Ewest
18.30 – Nabożeństwo majowe
Piątek, 4.05
7.00 – O błogosławieństwo Boże dla Stefana Kolano i jego rodziny
8.00 – Za zmarłych Bronisława, Elżbietę, Jana, Cecylię, Jana, Stanisława oraz krewnych z obu stron
16.30 – Za śp. Janusza Wolny
18.00 – Za śp. Grzegorza Heberlein w 30 dni od śmierci
18.00 – Za śp. Wojciecha Kapera
18.00 – Za śp. Irenę Kunert
18.30 – Nabożeństwo majowe
Sobota, 5.05
7.00 – Za śp. Monikę i Antoniego oraz Bernarda Delińskich i za zmarłych z rodziny
8.00 – Za śp. Irenę Kosior oraz zmarłych braci i siostry
8.30 – Godzinki
11.00 – Pierwsza Komunia Święta
18.00 – Msza jubileuszowa w intencji wszystkich parafian żyjących i zmarłych należących do naszej parafii w ciągu 90 lat jej istnienia
18.00 – W 40. rocznicę ślubu Danuty i Andrzeja – msza święta dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
18.00 – Za śp. męża Stanisława Frydel w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. Urszulę Kurpios w 30 dni po śmierci
18.30 – Nabożeństwo majowe
Niedziela, 6.05
7.00 – Za parafian
8.30 – W intencji Apostolstwa Modlitwy
10.00 – Za Beatę Żaba z okazji 45. rocznicy urodzin
11.30 – Za śp. Władysława Adamusa w 11. r. śmierci, oraz za zmarłych z rodziny Adamus i Boryca
13.00 – Za śp. Halinę Kajdasz i za zmarłych z rodziny: Wandę i jej rodzinę
16.00 – W 1. r. śmierci męża Andrzeja Karcz, o błogosławieństwo dla wnuka Daniela w 18. rocznicę urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla Ireny Karcz w 60. rocznicę urodzin
18.00 – Za śp. Natalię Kapcia i Henryka Kapcia oraz śp. Teresę i Jana Frejowskich
18.30 – Nabożeństwo majowe 

Skip to content