Niedziela, 24.06
7.00 – Za śp. Jana Ptaszyńskiego, synów Jana, Pawła i córkę Katarzynę
8.30 – Za śp. Eugeniusza Szukała w 1. r. śmierci oraz zmarłych Wojciecha i Stanisławę Szukała
10.00 – Za śp. Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz śp. Augustyna i Mariannę Malawskich
11.30 – Z okazji 50. rocznicy ślubu Ewy i Michała Nowackich
16.00 – Za śp. Krystynę Palińską w 1. r. śmierci oraz roczek Igora Sebesta
18.00 – Za śp. Natalię Lambarską w 21. r. śmierci, zmarłych rodziców Lambarskich i Kapciów, zmarłe rodzeństwo z obu stron, oraz śp. Jana Górskiego
Po Mszy – Nabożeństwo czerwcowe
Poniedziałek, 25.06
7.00 – Za śp. Małgorzatę i Wolfganga Plutka
8.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Małgorzatę i zmarłych z rodziny
8.00 – Za śp. Jana i Marię Toczek oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Romualda Sawickiego w 1. r. śmierci i za zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Krystynę Krzyżek w 30 dni po śmierci oraz śp. męża Piotra i śp. córkę Annę
18.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Wtorek, 26.06
7.00 – Za zmarłych rodziców Józefa i Domicelę oraz pokrewieństwo z obu stron
8.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – Za śp. Grzegorza Domagała w 15. r. śmierci
18.00 – Za śp. Alfreda Cudok w 11. r. śmierci, za zmarłych rodziców, siostrę i braci z obu stron
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Środa, 27.06
7.00 – Za panią Władysławę w dniu imienin
8.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za Stanisława Klepczyk z okazji dnia Ojca o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia
8.00 – Za śp. Władysławów o zbawienie
18.00 – Msza Święta Prymicyjna o. Damiana Pawlika
18.00 – W intencji neoprezbitera o. Damiana Pawlika
18.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
19.00 – Nabożeństwo czerwcowe w Parku Kachla

Czwartek, 28.06
7.00 – Za śp. Władysława Gnus (od sąsiadów)
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.00 – Za śp. Krystynę Górecką, zmarłych rodziców oraz zmarłego chrzestnego Teofila
18.00 – Za śp. Annę Starczewską
18.00 – Za śp. Benedykta Bagińskiego w 1. r. śmierci
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Piątek, 29.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.00 – Za śp. Jana Czerwca w 10. r. śmierci, oraz śp. Tadeusza Pietraszek w 9. r. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Czerwiec i Pietraszek
18.00 – Za śp. męża Romana Balcera w 2. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Sobota, 30.06
7.00 – Z okazji 80. rocznicy urodzin p. Marii Szewczyk o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla kochanej Mamy – od córki i syna z rodzinami
8.00 – Za śp. Mariannę i Stanisława oraz zmarłe siostry i braci
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
18.00 – Z okazji 60. Rocznicy urodzin Grażyny Zimoch i 3. rocznicę urodzin Leona – Msza Święta dziękczynno-błagalna
18.00 – W 42. Rocznicę śmierci Eustachiusza Demczuka i za zmarłych z rodziny
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Niedziela, 1.07
7.00 – Za parafian
8.30 – Za Apostolstwo Modlitwy
10.00 – Za mamę Magdalenę Goroszkiewicz w 85. rocznicę urodzin – Msza święta dziękczynno-błagalna
11.30 – W 10. rocznicę ślubu Agnieszki i Tomasza – Msza święta dziękczynno-błagalna
16.00 – Za śp. Barbarę Niechaj-Warchał oraz za zmarłych z rodzin: Niechaj, Warchał, Bojdys, Ziach – Msza Święta Gregoriańska
18.00 – Za śp. Praksedę, Piotra, Anielę, Piotra, Marię, Jana, Tomasza, Marka, Piotra, Ryszarda oraz za zmarłych z rodziny Gajewskich

Skip to content