Niedziela, 29.12

8:00 – Za śp. Hildegardę Kląskała (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Czesławę Plackowiak – od chrześniaczki Arlety z mężem

9:30 – W int. Beaty i Grzegorza Konczarek w 25. roczn. ślubu – z podziękowa-

niem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

9:30 – Za śp. Tomasza w roczn. śmierci, za zmarłych rodziców Marię i Jana oraz

za zmarłych z rodziny

11:00 – W intencji par, które odnawiają swoje przyrzeczenia małżeńskie

11:00 – Za rodziny naszej parafii – o wzrost wierze i otwartość na dar Bożej łaski

12:30 – Za śp. Krzysztofa Eckert

12:30 – Za zmarłych z Towarzystwa Jezusowego

16:00 – W int. parafian

18:00 – Za śp. Gustawa Kokot w 4. roczn. śmierci oraz za jego żonę Marię,

rodziców i rodzeństwo z obu stron

 

Poniedziałek, 30.12

7:00 – Za śp. Hildegardę Kląskała (Msza gregoriańska)

7:00 – W intencjach pielgrzymów z parafialnej pielgrzymki do Piekar Śl.

7:00 – Za zmarłych dziadków Klarę i Józefa Uliczków oraz wuja Egona

8:00 – Za śp. Bohdana Ciszewskiego w 2. roczn. śmierci

8:00 – Za śp. Halinę Gromala

8:00 – Za śp. Ryszarda Baczmańskiego

8:00 – Za śp. Herberta Szczygioł – od Apostolstwa Modlitwy

18:00 – Za śp. Wiktora Walczyńskiego

 

Wtorek, 31.12

7:00 – W int. dobroczyńców

7:00 – Za śp. Siostrę Blankę (CBM)

8:00 – Za śp. Katarzynę Marcjarz w 30. roczn. śmierci

8:00 – Za śp. mamę Zofię Mazurek oraz za zmarłych z rodziny Mazurek i Pożarowszczyk

18:00 – Dziękczynna za kończący się rok – w int. parafian

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Annę, Mariana, zmarłe rodzeństwo oraz zmarłych z rodziny

 

Środa, 1.01

8:00 – Za śp. Mieczysława Migacza od grupy Emerytów i Seniorów

9:30 – Za śp. Józefa Wodeckiego, rodziców z obu stron i rodzeństwo

11:00 – W int. Natalii Bartosiewicz z ok. 18. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

12:30 – Za śp. Zbigniewa Szewczaka

16:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. rodziców Krystynę i Józefa Pałka oraz za brata Marka Pałka

 

Czwartek, 2.01

7:00 – W int. parafian

7:00 – Za śp. Ewę Szpotko – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – W int. powołań kapłańskich i zakonnych

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. rodziców Wandę i Mieczysława Rudolf, Janinę i Jana Kozłowskich oraz zmarłych z rodziny

 

Piątek, 3.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

7:00 – Za śp. Zdzisława Błońskiego

8:00 – Za śp. męża i ojca Bernarda Wandzik w 9. roczn. śmierci

8:00 – Za śp. Krystynę Delwo

16:30 – Za Balbinę Kocia – o łaskę zdrowia

18:00 – Za śp. Jana Szukała w 1. roczn. śmierci

 

Sobota, 4.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Dorotę Matuszak w 22. roczn. śmierci i zmarłych rodziców z obu stron

8:00 – Za śp. Jana Surdyka – od rodziny Nowaków z Korczowisk

9:00 – Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

18:00 – Za śp. Wiesława Lindę

 

Niedziela, 5.01

8:00 – W int. Apostolstwa Modlitwy

9:30 – Za śp. rodziców Janinę i Józefa

11:00 – Za śp. Katarzynę Kwiecień w 6. roczn. śmierci

12:30 – Za śp. Charlottę i Jana Janeczek

16:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – O Boże błogosławieństwo dla przyjaciół

Skip to content