Intencje 22-29.10.2017
Niedziela 22.10
7.00 – Za śp. Dorotę Zawilińską i zmarłych z rodziny
8.30 – Za śp. Barbarę Doruszewską w 36. r. śmierci i za śp. Józefa Dłubak
10.00 – Za śp. Janusza Grabania w 3. r. śmierci oraz zmarłych rodziców Mariannę i Pawła Piec, śp. Jadwigę, Edmunda Grabania, zmarłych Henryka, Ryszarda, oraz zmarłych Eugeniusza Słowik i Czesława Śliwka
11.30 – W 70. r. urodzin Jadwigi – Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej
11.30 – W 50. rocznicę ślubu Ireny i Feliksa Kaczmarskich – Msza Święta dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu świętego: Dorotę Gemander, Natalię Weronikę Twardową, Paulinę Maciejewską, Igor Andrzeja Słomkę, Florentynę Dorotę Donat,, Franciszka Marka Klimera, Igora Witolda Kłosińskiego, Leona Piotra Szukała, Antoniego Tadeusza Niciak
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Marię-Barbarę Kazidróg w 1. r. śmierci oraz zmarłych z rodziny
Poniedziałek 23.10
7.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. Bronisława Kasińskiego
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze z okazji 6. rocznicę ślubu Teresy i Mirosława Kowalskich oraz o Boże błogosławieństwo dla córki Marysi
18.00 – Za śp. Weronikę i Władysława Mokrzyckich oraz zmarłego Stanisława Wiśniowskiego
Wtorek 24.10
7.00 – Za śp. Henryka, Helenę i Pawła
8.00 – Za śp. Edwarda Urbanika w 7. r. śmierci
8.00 – Za śp. Różę Prandzioch
10.30 – Za śp. Zofię Ogonowską w dniu pogrzebu
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. brata Józefa Nowaka
18.00 – Za śp. Urszulę Śmietańską w 1. r. śmierci
Środa 25.10
7.00 – O Boże błogosławieństwo dla Macieja Lempart i całej Rodziny
8.00 – Za dobroczyńców
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Zbiorowa za zmarłych
18.00 – Za śp. rodziców Mariannę i Jerzego Siejk
18.00 – Do miłosierdzia Bożego za zmarłych rodziców Franciszkę i Antoniego Rzepczyk oraz zmarłych z rodziny Rzepczyk i Franke

Czwartek 26.10
7.00 –
8.00 – Za śp. Wojciecha Prandziocha
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Tadeusza Kowalskiego w 7. r. śmierci
18.00 – Za zmarłych Katarzynę i Leona Lewickich oraz śp. Szymona Łabęckiego
Piątek 27.10
7.00 –
8.00 – W intencji Rafała z okazji urodzin
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za księdza proboszcza Jarosława Suleja. Za śp. Elżbietę Wójtowicz w 8. r. śmierci, za śp. Zenona Jankowskiego i zmarłych rodziców Marię i Hieronima
18.00 – Za śp. Bożenę Lach w miesiąc po śmierci
Sobota 28.10
7.00 – Za zmarłych Tadeusza, Mariannę, Marię i Józefa Świerczków
8.00 – O spokój duszy zmarłych: Marii, Tadeusza, Petroneli, Kazimierza, Bernadety i Wincentego oraz zmarłych Jana i Jasia
8.00 – O radość życia wiecznego dla śp. Bartłomieja Kaczora
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – W intencji Cecylii i Józefa Potocznych z okazji 60. rocznicy małżeństwa – Msza Święta dziękczynno -błagalna
18.00 – Za śp. Ryszarda Preuss w 18. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron
18.00 – Za śp. Danutę Ryszczyńską w 1. r. śmierci
Niedziela 29.10
7.00 – Za parafian
8.30 – Za zmarłych rodziców: Reginę i Stefana Ławniczaków oraz Małgosię i Stefanię
10.00 – Za zmarłych rodziców: Józefę i Stanisława Balasów oraz zmarłych z obu stron
11.30 – Za śp. Jerzego Guc w 13. r. śmierci
16.00 – Za śp. Remigiusza Pyczek w 5. r. śmierci, śp. Arkadiusza oraz zmarłych rodziców z obu stron
17.15 – Nabożeństwo Różańcowe
18.00 – Za śp. Danutę Mycawka w 3. r. śmierci

Skip to content