Piąta Niedziela Wielkanocna, 2.05

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – W int. Apostolstwa Modlitwy

8:00 – Za śp. Eugeniusza Bocian i Bogusława Bocian

9:30 – Za śp. szwagra Edwarda Drwala

11:00 – Za śp. Czesławę i Kazimierza Plackowiak, syna Sławomira oraz za rodziców z obu stron

12:30 – W int. Danuty i Mariana Niezgodów z okazji 50. roczn. ślubu o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia – od córek z rodzinami

15:00 – Za śp. Mariana Ardelli, Eleonorę Wałęgę, Jana Wałęgę i Bolesława Wałęgę

16:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Magdalenę Jabłońską w 30. roczn. śmierci oraz za Zofię i Jana Jabłońskich

19:00 – Za śp. Marię Spyra

 

Poniedziałek, 3.05 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

7:00 – Za śp. Zofię Górską

8:00 – Za śp. Stanisława Ligier

9:30 – Za śp. Zofię Klaus – od Grupy Emerytów i Seniorów oraz znajomych

11:00 – Za śp. Reginę Patla – od męża z synami

12:30 – Za śp. rodziców Krystynę i Eryka Kulawik w 10. roczn. śmierci

15:00 – Za śp. Teresę Kopiec – od dzieci i wnuków

16:00 – Za śp. Karolinę Zielińską – od Haliny Antosz

18:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

19:00 – Za śp. Marka i Teresę Żelaznych

 

Wtorek, 4.05

7:00 – O błogosławieństwo Boże dla Sylwestra i Józefa Koczot

8:00 – W int. parafian

8:00 – Za śp. Beatę Szaflik – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Magdalenę Peła – od emerytów, przyjaciół i znajomych

18:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. teściów, szwagierkę, szwagra oraz męża

 

Środa, 5 maja

7:00 – W int. dobroczyńców

8:00 – Za śp. Krystynę Górecką, jej rodziców i chrzestnego Teofila

8:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Anielę Klepczyk w 3. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Irenę Rogacką – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Jana Szymika i Hildegardę Wosch

 

Czwartek, 6.05

7:00 – Za śp. Wacława Gromackiego w 10. roczn. śmierci oraz za krewnych z obu stron

7:00 – Za śp. Edwarda i Urszulę Telepko – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. rodziców Janinę i Henryka oraz za krewnych z rodzin Pisarskich i Pawełczyków

18:00 – W int. powołań kapłańskich i zakonnych

18:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Stanisława Ligier

18:00 – Za śp. Kazimierza Sanojca oraz zmarłych rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Henryka Pohl w miesiąc po śmierci

 

Piątek, 7.05

7:00 – Za śp. Jerzego i Cecylię Luks oraz za męża Jana

8:00 – Za śp. Zofię Bazan w 6. roczn. śmierci, za Janusza Bazan w 26. roczn. śmierc oraz za zmarłych z rodziny

8:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

8:00 – Za wnuka Tomka z okazji urodzin – o zdrowie i błogosławieństwo Boże

16:30 – W int. członków 4. Róży „Żywego Różańca”, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

18:00 – Za śp. Zofię, Franciszka i Leopolda Matkowskich

18:00 – W int. Stanisława Budzińskiego z okazji 87. roczn. urodzin

 

Sobota, 8.05

7:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

8:00 – W int. Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam

8:00 – Za śp. Ludwika Wardzichowskiego – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Stanisława Frydel, Ryszarda Stępień w 4. roczn. śmierci i Lucynę Stępień

18:00 – Za śp. Barbarę i Tadeusza Palej – od synowej

18:00 – Za śp. Józefa i Martę Cebulskich oraz Zofię i Mieczysława Szota

18:00 – Za śp. rodziców, męża Józefa, brata Stanisława, zmarłych z rodziny Kubas oraz za Leszka i przyjaciółkę Marysię

 

Szósta Niedziela Wielkanocna, 9.05

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – O spokój duszy dla śp. rodziców, rodzeństwa, i bliskich zmarłych z rodziny Olejarz

9:30 – Za śp. Zygmunta Jastrzębskiego

11:00 – Za śp. syna Stanisława Twarkowskiego w 30. roczn. śmierci oraz za rodziców Stanisławę i Władysława Januszewskich, braci Janusza i Lesława, teściów Helenę i Tadeusza Twarkowskich oraz zmarłych z rodziny z obu stron

12:30 – W int. dziecka przyjmującego sakrament chrztu: Macieja Stanisława Chmiela

15:00 – Za śp. Modestę Nowak w 6. roczn. śmierci

16:00 – Za śp. Stanisława Czachora w 6. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców i teściów

18:00 – Za śp. Bolesława Gomulaka (Msza gregoriańska)

19:00 – Za śp. Zofię i Stanisława Nieświec oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

Skip to content