Niedziela, 19.01

8:00 – Za śp. Marię Barwińską – w 2. roczn. śmierci

9:30 – Za śp. męża Kazimierza Kapcia w 7. roczn. śmierci, za rodziców Anastazję i Wincentego, Helenę i Wincentego oraz za Jerzego Dąbrowa

11:00 – Za Helenę Wandzik z okazji 75. roczn. urodzin – o zdrowie i Boże błogosławieństwo

12:30 – W intencji dzieci obchodzących rocznicę chrztu świętego: Dominika Manieckiego, Hannę Mierzwę, Beniamina Michalaka i Kamila Jelenia

16:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Tadeusza Muszyńskiego – od żony i córki

 

Poniedziałek, 20.01

7:00 – W int. parafian

7:00 – Za śp. Kazimierę i Bronisława Błońskich

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Lucynę Stępień w roczn. śmierci oraz za Stanisława i Ryszarda

18:00 – Za Mariannę Simon z okazji 60 roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

 

Wtorek, 21.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Mieczysława Idczak – od cioci Krysi z mężem

8:00 – Za śp. rodziców Gertrudę i Wilhelma Gralka

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Stanisławę i Mariana Pepłowskich

 

Środa, 22.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

7:00 – Za duże cierpiące w czyśćcu

8:00 – Za śp. Joachima Gajdzik – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – W int. dobroczyńców

18:00 – Za śp. Franciszka Stana – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Pawła Adamczuk

 

Czwartek, 23.01

7:00 – Za śp. Jana Krzyżanowskiego – od rodziny z Ełku

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Cecylię Kałuża w 1. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Piotra Bulę w 5. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Jadwigę w 20. roczn. śmierci i Henryka w 10. roczn. śmierci oraz za Beatę Kozak

 

Piątek, 24.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Wernera Owczarek w 30 dni po śmierci

18:00 – Za śp. rodziców Władysławę i Bolesława oraz Leokadię, Lucjana, Romana i Zdzisława Stańczyków

18:00 – Za śp. Jana Pranschke – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Leokadię Poznańską w 10. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Michała i Barbarę Gawryluk

 

Sobota, 25.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Gerarda Burczyk w 5. roczn. śmierci, za zmarłych rodziców z obu stron oraz za rodzeństwo z rodzinami

8:00 – Za śp. Gabriela Stanię w 8. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Mariana Musiałowskiego w 2. roczn. śmierci oraz śp. Astrid Mik

18:00 – Za śp. Danielę Iskrzycką w 1. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Dębskich, Iskrzyckich, Kołodziej

 

Niedziela, 26.01

8:00 – Za śp. Kazimierza Kasprzyk, za Dionizego oraz za rodziców z obu stron

9:30 – Za śp. Dariusza Ziętek oraz Łucję, Annę i Władysława

11:00 – Za Edeltraudę Pilarską w 80. roczn. śmierci – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą i dalsze Boże błogosławieństwo

12:30 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Natalię Julię Łaszkiewicz, Lenę Amelię Kozioł, Igę Adelajdę Kłaczyńską

16:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. rodziców Cecylię i Władysława oraz za Augustyna

Skip to content