1. Niedziela Zwykła, 18.07

7:00 – W intencji Józefa, Macieja, Natalii o Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny

8:00 – Za zmarłą z rodziny śp. Annę Hanz w 21 rocznicę śmierci

9:30 – Za śp. Męża Bronisława Kosińskiego w 7 rocznicę śmierci

11:00 – Za śp. Grzegorza, Marię i Feliksa Masełek, Piotra Cichockiego i Antoniego Gmyr

12:30 – Roczki: Zuzanna Maja Jahnson

18:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza grregoriańska)

 

Poniedziałek, 19.07

7:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza gregoriańska)

8:00 – W int. parafian

18:00 – Za śp. Helenę Siemiatkowską w 5 roczn. śmierci, za Kazimierza, brata Zbigniewa oraz zmarłych z rodziny z obu stron

18:00 – Za śp. Wilmy Kaczmarczyk w 2 rocz. śmierci i Antoniego Kaczmarczyk w 1 rocz. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

 

Wtorek, 20.07

7:00 – Za śp. Zofię i Aleksandra Winkler oraz Józefa i Mariannę Krasoń

8:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza gregoriańska)

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Mirosława Ostrowskiego w 1 rocz. śmierci

 

Środa, 21.07

7:00 – W int. dobroczyńców

8:00 – Za śp. Beatę Szaflik – intencja z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Horsta Niejodek oraz zmarłych z rodziny z obu stron

 

Czwartek, 22.07

7:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza gregoriańska)

8:00 –  Za śp. Ewę Kurzawa – intencja z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Kazimierza Stefańczyka w 5 rocz. śmierci oraz rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

 

Piątek, 23.07

7:00 – Za śp. Rodziców Helenę i Ludwika Sikora oraz zmarłych z pokrewieństwa

8:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. syna Andrzeja i męża Pawła Kozubek o spokój duszy

18:00 – Za śp. Marię i Mariana Pasotów i zmarłych krewnych z obu stron

 

Sobota, 24.07

7:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Elżbietę Krakowską w 1 rocznicę śmierci

18:00 – Za śp. Krystynę Starczewską

 

  1. Niedziela Zwykła, 25.07

7:00 – Za śp. Jadwigę Liesberth Kochańska od pracowników z Firmy Steskal z Nowego Targu.

8:00 – Za śp. Jadwigę Poznańską w 2 rocz. śmierci

9:30 – Za śp. Zbigniewa i Feliksa Kieliszek, zmarłych Wieńczysławę i Mieczysława Pietryka oraz Henryka Pietryka i zmarłych Gabrielę i Jana Szczygielskich

11:00 – Za śp. Andrzeja Gieruszkę w 4 rocznicę śmierci

12:30 – Chrzty: Aleksandra Maria Hernik, Leon Maksymilian Nowak, Michalina Laura Slania

18:00 – Za śp. Józefa Krowickiego (Msza gregoriańska)

 

Skip to content