Intencje 18-25.03.2018
Niedziela, 18.03
7.00 – Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski dla całej rodziny Warakomskich oraz za zmarłych Artura Warakomskiego w 20. r. śmierci i za zmarłych z rodziny z obu stron
8.30 – Za śp. Zdzisława Zwierzyńskiego w 3. r. śmierci
10.00 – Za śp. Gintera Holewik, Kazimierę Jamroż, Leszka i Alfreda Jamroż
11.30 – za śp. Grażynę Sadło w 12. r. śmierci
13.00 – Za śp. Stanisława Dobrowolskiego w 7. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i pokrewieństwo z obu stron
16.00 – Za dzieci roczne: Bartosza Bednarka
17.00 – Gorzkie żale
18.00 – Za Dawida Krysołek z okazji 3. rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
Poniedziałek, 19.03
7.00 – Za śp. Józefa Wolaka i za zmarłych z rodziny
8.00 – Za zmarłych Józefę, Walerię, Mieczysława, Wincentego, Honoratę, Jana, Janinę, Zofię i Mieczysława
9.00 – Za zmarłych księdza Leopolda i księdza Leonarda
18.00 – Za zmarłych Stanisławę i Józefa Ćwieląg oraz śp. Marię Stępień
18.00 – Za śp. Jana Szczepańskiego w 11. r. śmierci zmarłych z obu stron
Wtorek, 20.03
7.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. Adama Mazurkiewicza w 12. r. śmierci oraz jego zmarłych rodziców: Władysława i Annę Mazurkiewicz
8.00 – Za śp. Jadwigę Burek w 1. r. śmierci
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – Za zmarłych z rodziny Głuchowieckich i Skowrońskich
18.00 – Za śp. Władysława Mikołajczaka w 10. r. śmierci
Środa, 21.03
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – W intencji emerytów i rencistów
18.00 – Nowenna do św. Józefa
18.00 – Za śp. Wiktorię Przygocką w 4. r. śmierci i śp. Stanisława Wultańskiego w 17. r. śmierci o radość nieba i zbawienie ich duszy (od syna z żoną)
18.00 – Za śp. Elżbietę Węgiel w 1. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron

Czwartek, 22.03
7.00 – Za śp. Irenę Tor w rocznice śmierci
8.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Józefa oraz śp. bratową Marię
18.00 – Z okazji 50. rocznicy urodzin córki Anny
18.00 – Za śp. Eugeniusza Kielan w 1. r. śmierci i za zmarłych z rodziny (od córek i syna z rodziną)
Piątek, 23.03
7.00 – Za śp. Zygmunta w rocznice śmierci
8.00 – Za śp. Włodzimierza Wrońskiego
8.30 – Droga Krzyżowa
Droga Krzyżowa ulicami miasta
18.00 – Za śp. Andrzeja Kozubka o spokój duszy
18.00 – Za śp. rodziców, męża Józefa, brata Stanisława, zmarłych z rodziny Kubas oraz przyjaciółkę Marysię
Sobota, 24.03
7.00 – Za śp. Mariana Miżejewskiego
8.00 – Za zmarłych mamę Łucję Czok w 2. r. śmierci, ojca Józefa Czok oraz zmarłych z rodzin Czok, Guban, Pierończyk
18.00 – Za śp. Janinę i Pawła Mantajewskich (od Marysi z rodziną)
18.00 – Za śp. Piotra Majznera w 10. r. śmierci i śp. Lucynę Smółka w 10. r. śmierci oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Za zmarłych Mariana Żur, brata Jana, zmarłych rodziców z obu stron oraz śp. Agnieszkę i Gustawa Benke
18.00 – Za śp. Jana Kocząb i śp. Bolesława Fisior w 3. r. śmierci
Niedziela, 25.03
7.00 – Za śp. Stanisławę Kolano
8.30 – Za śp. Jana Gowik w 15. r. śmierci oraz zmarłych z rodzin Gowik i Bieniek
10.00 – Za śp. Janinę Powroźnik w 1. r. śmierci
11.30 – W intencji Wiktorii Ulbrich-Zielińskiej z okazji 9. rocznicy urodzin
13.00 – Za śp. Stanisława, Bernardę, Jana, Annę, Franciszka i Stanisława
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Aleksandry Joanny Zdebik, Piotra Filipa Bąk, Kajetana Piotra Król
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za zmarłych Annę, Wilhelma, Witolda, Edka, Elżunię i Władysława Nowickich 

 

Skip to content