Niedziela, 18.02
7.00 – Za zmarłych Sabinę i Feliksa Pietruszka i za śp. Kazimierę Kosok
8.30 – Za Krystynę i Jerzego Płowucha – Msza święta dziękczynna za łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
10.00 – Za zmarłych Leontynę i Józefa o radość wieczną
11.30 – Za parafian
13.00 – Za śp. Teresę Szafrańską i za zmarłych z rodzin z obu stron
16.00 – W intencji dzieci rocznych: Marcela Ulbrich-Zielińskiego, Ireneusza Cierpiaka, Denisa Grzelczaka, Jakuba Klimasa
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za śp. Elżbietę Kacy, zmarłego syna Piotra i zmarłego wnuka Andrzeja
Poniedziałek, 19.02
7.00 –
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od rodziny Dziewulskich)
8.00 – Za śp. Mariolę Bogucką w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. męża Franciszka Toczek w 22. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron
18.00 – Za zmarłych Romana, Zofię, Władysława, Karola i Zygmunta
Wtorek, 20.02
7.00 – Za zmarłych Otylię i Henryka oraz śp. Andrzeja i dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 – Za Stanisława Klepczyk w dniu 90. urodzin o Boże błogosławieństwo
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Jolantę Bąk w 1. r. śmierci (od rodziny pp. Jasnowskich, Bąków i Tomaszewskich)
18.00 – Za śp. Leona Zok i za śp. Alicję Perc w 1. r. śmierci oraz za zmarłych z rodzin z obu stron
Środa, 21.02
7.00 – Za dobroczyńców
7.00 – Za śp. Jana i Wiesławę Kolano
8.00 – W intencji emerytów i rencistów
18.00 – Za śp. Wiesława Kasperek w 21. r. śmierci, zmarłych rodziców z obu stron, siostrę Danielę, brata Józefa, śp. Nellę i za śp. Henryka Ludyga

Czwartek, 22.02
7.00 – Za śp. Teresę Kolano i jej syna Ryszarda
8.00 –Za śp. Mariana Miżejewskiego
18.00 – Za śp. Edwarda Sajczuk w 9. r. śmierci
18.00 – Za śp. Mieczysława Zawalniuka, zmarłych rodziców, teściów i rodzeństwo z obu stron
18.00 – Za sp. Jolantę Dybaś w miesiąc po śmierci oraz za śp. mamę Czesławę w 22. r. śmierci i ojca Kazimierza w 27. r. śmierci
Piątek, 23.02
7.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o uzdrowienie dla córki
8.00 – Za śp. Antoniego Gieruszka i zmarłych z rodziny
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od rodziny Żuczek z Iwierzyc)
8.30 – Droga Krzyżowa
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – Za śp. Irenę Kunert w 1. r. śmierci i śp. Jerzego Kunert
18.00 – Za śp. Andrzeja Kozubka o spokój duszy
Sobota, 24.02
7.00 – Za śp. rodziców Józefa i Domicelę oraz zmarłe rodzeństwo i pokrewieństwo z obu stron
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Teresy Świniuch z Ropczyc)
18.00 – Za śp. Kazimierza Małkowskiego w 8. r. śmierci i za zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. męża Stefana Rosę w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. Józefa Łuszczyńskiego w dniu urodzin
18.00 – Za śp. Władysława i Weronikę Mokrzyckich oraz śp. Stanisława Wiśniowskiego w rocznicę urodzin
Niedziela, 25.02
7.00 – Za śp. Janusza Klimeckiego i śp. Krystynę w 1. r. śmierci (od synów z rodzinami)
8.30 – Za śp. Kazimierza Plackowiak w 10. r. śmierci i zmarłych rodziców z obu stron
10.00 – Za zmarłych Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz śp. Mariannę i Augustyna Malczewskich
11.30 – Za śp. męża, ojca i dziadka Czesława Banek w 13. r. śmierci
13.00 – Za śp. Klarę Myk w rocznicę śmierci
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Lenę Walaszek, Przemysława Eugeniusza Prukop, Malwinę Annę Buczek, Matyldę Lissek
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za śp. Teklę i Władysława Tomaszewskich, śp. Romanę i Wacława Rubiszów oraz zmarłych z rodziny z obu stron
 

Skip to content