Intencje 17-24.12.2017
Niedziela, 17.12

7.00 – Za śp. Ryszarda Czerniewicza
8.30 – Za śp. Elżbietę Ramocką w 25. r. śmierci
10.00 – Za śp. Jacka Pilarskiego w 14. r. śmierci
11.30 – W intencji Ewy Nowackiej z okazji 70. rocznicy urodzin. Msza Święta dziękczynno-błagalna
16.00 – Za dzieci roczne: Bartosza Zdanowicza, Wojciecha Płaneta
18.00 – Za śp. Jacka Smolarka w 26. r. śmierci
Poniedziałek, 18.12
7.00 – Za śp. Józefa Rosiek (od kuzyna Jana z rodziną)
8.00 – W intencji Anny Polskiej z okazji 85. rocznicy urodzin. Msza Święta dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
17.00 – Za śp. Mariannę Knapik w 17. r. śmierci
18.00 – Za śp. Tomasza Fabiańskiego w 20. r. śmierci i za zmarłych z rodziny z obu stron
18.00 – Za śp. Andrzeja Berezeckiego w 5. r. śmierci
Wtorek, 19.12
7.00 – Za śp. Mariana Miżejewskiego
8.00 – Za śp. rodziców: Piotra i Małgorzatę oraz Feliksę i Ignacego Szafrańskich, córkę Teresę i brata Czesława, siostrę Janinę i Franciszkę oraz za zmarłych z rodziny
17.00 – Za śp. męża Antoniego Piwowar w 7. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Jana Wiśniewskiego i zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Teresę Kocela w 1. r. śmierci
Środa, 20.12
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – W intencji emerytów i seniorów
17.00 – Za śp. Józefa w 37. r. śmierci i za śp. Marię z okazji imienin
18.00 – Za parafian
18.00 – Za śp. Józefa Łuszczyńskiego w 1. r. śmierci (od żony z dziećmi i rodzinami)

Czwartek, 21.12
7.00 – Za Kamila i Weronikę z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże Miłosierdzie i opiekę Matki Bożej
8.00 – Msza Święta dziękczynna na uwielbienie Pana Boga za dobroczyńców i nieprzyjaciół Joanny
8.00 – Za śp. Józefa Rosiek (od kuzynki Danuty z rodziną i kuzyna Stanisława)
17.00 – Za śp. Marcina Wróbel i zmarłych Paulinę i Stanisława oraz Stanisławę i Franciszka
18.00 – Za śp. Arnolda Mutza
Piątek, 22.12
7.00 – Za zmarłych Jadwigę, Elżbietę, Franciszka
8.00 – O zdrowie dla Kuby Więckowskiego
8.00 – Za śp. Joannę Świerzy w 14. r. śmierci i za zmarłych z obu stron
17.00 –
18.00 – Za zmarłych Jadwigę, Elżbietę i Franciszka
Sobota, 23.12
7.00 – Za śp. Józefa Rosiek (od rodziny Kołodziejów i Pasionków)
8.00 –
18.00 – Za śp. Ireneusza Kopczyńskiego i za zmarłych z obu stron
Niedziela, 24.12
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Stanisławę, Bronisławę, Jana oraz za Weronikę i Piotra, a także zmarłe rodzeństwo z rodziny Fras
10.00 –
11.30 – Za śp. mamę Weronikę Ciągadlak oraz zmarłych dziadków: Magdalenę i Wojciecha Leśniak, Stanisławę i Franciszka Ciągadlak
21.00 – Za dzieci Pierwszokomunijne, ich rodziców i rodziny
24.00 – Pasterka za parafian

Skip to content