Niedziela, 17.12

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – Za śp. Leszka Stańczak w 7. roczn. śmierci

9:30 – Za śp. Marię i Stanisława Dukiewicz, śp. Dorotę Dukiewicz oraz śp. Dorotę Szpargałę

11:00 – W int. Katarzyny i Karola Kłujszo z okazji 40. roczn. urodzin – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

12:30 – W int. dzieci obchodzących rocznicę sakrament chrztu: Mikołaja Kodrębskiego

15:00 – Za śp. Marię Barwińską w 3. roczn. śmierci

16:00 – Za śp. Stanisława Kowalczyk oraz za zmarłych rodziców i teściów

18:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

19:00 – Za śp. Elżbietę Jachimczyk

 

Poniedziałek, 18.01

7:00 – W int. parafian

8:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

18:00 – Msza „kolędowa” – w int. parafian z ul. Przemysłowej, ul. Orzeszkowej, ul. Myśliwca, ul. Chopina, ul. Siemiradzkiego, ul. Kazimierza Wielkiego

18:00 – Za śp. Stanisława Kazimierczaka – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Halinę Trzcińską w 10. roczn. śmierci

 

Wtorek, 19.01

7:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

7:00 – Za śp. Edytę Janikowską

8:00 – Za śp. Krystynę i Felicjana oraz za Krystynę i Jerzego

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. męża Kazimierza Kapcia, rodziców Anastazję i Wincentego, za Helenę, Wincentego i Jerzego

18:00 – Za śp. Henryka Patlewicza – od Patryka Cacaka z rodziną

18:00 – Za dobroczyńców Joanny – o błogosławieństwo Boże

 

Środa, 20.01

7:00 – W int. dobroczyńców

7:00 – Za śp. Kazimierę i Bronisława Błońskich

8:00 – Za śp. Leona Bożka – od Apostolstwa Modlitwy

18:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

18:00 – Msza „kolędowa” – w int. parafian z ul. Olejniczaka, ul. Wyspiańskiego, ul. Solskiego, ul. Didura, ul. Wallisa, ul. Kasprowicza

19:00 – „Aby małżeństwo udanym było”

 

Czwartek, 21.01

7:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

7:00 – Za śp. Wojciecha

8:00 – W int. babć i dziadków – w dniu i święta

18:00 – Za śp. Marię Szewczyk – od Apostolstwa Modlitwy

18:00 – Za śp. Kazimierza Mizgalskiego w 4. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Zofię Zając – int. z ofiar pogrzebowych

 

Piątek, 22.01

7:00 – Za śp. Renatę Drewniak – od Lucyny i Pawła z córkami z Czernichowa

8:00 – Za śp. rodziców Gertrudę i Wilchelma Gralka oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Msza „kolędowa” – w int. parafian z ul. Rejtana, ul. Malczewskiego, ul. Pilotów, ul. Rajskiej, ul. Żwirki i Wigury, ul. Pionierów, ul. Obozowej, ul. Robotniczej  i ul. Towarowej

18:00 – Za śp. zmarłych z rodziny Salitrów, Zabłockich i Martyn

18:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Jerzego Rabsztyn – int. z ofiar pogrzebowych

 

Sobota, 23.01

7:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Gerarda Burczyk oraz za rodziców i rodzeństwo z rodzinami z obu stron

8:00 – Za śp. Anielę Burzyńską – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. syna Andrzeja i męża Pawła Kozubek o spokój duszy

18:00 – Za śp. Andrzeja Rojek w w 1. roczn. śmierci, za śp. Zbigniewa Rojek w 10. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Cecylię Kałużę w 2. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. rodziców Barbarę i Michała Gawryluk – od dzieci

 

Niedziela, 24.12

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – Za śp. Elżbietę Krakowską i Mariana Krakowskiego

9:30 – Za śp. Jana, Władysława i Reginę Grygów oraz Mariannę, Ewę u Augustyna Malawskich

11:00 – Za śp. męża Artura w 24. roczn. śmierci oraz za krewnych z obu stron

12:30 – W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu: Oliwiera Rasztabigę i Jana Jakuba Gorell

15:00 – Za śp. Feliksa Kaczmarskiego – int. z ofiar pogrzebowych

16:00 – Za śp. Sławomira Plackowiak (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Zenona Tymińskiego w 10. roczn. śmierci

19:00 – Za śp. Andrzeja Kroplewskiego

 

Skip to content