Niedziela, 16.08

7:00 – Za śp. Romualda Pipusz (Msza gregoriańska)

8:00 – W intencji Eweliny i Mateusza Dziemba z okazji 1 rocz. ślubu

9:30 – Za śp. Krystynę, Antoniego, Marię, Edwarda i ks. Macieja

11:00 – Za śp. Janusza Reich w 1 rocz. śm.

12:30 – Chrzest: Antoni Piotr Dluczak;    Roczek: Iga Łukasiewicz

18:00 – W int. parafian

 

Poniedziałek, 17.08

7:00 – Za śp. Jacka Piwowarczyka

8:00 – Za śp. Grzegorza Masełek – intencja z ofiar pogrzebowych

18:00 – za śp. Romualda Pipusz (msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Żonę Stanisławę Riegel w 3 roczn. śm., syna Jana, brata Reinholda, bratową Urszulę Riegel,  ++ pokrewieństwo

 

Wtorek, 18.08 

7:00 – Za śp. Aleksandrę Szywała –  intencja z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Jerzego Respondek

8:00 – Za śp. Eunikę Dorocką – intencja z ofiar pogrzebowych

18:00 – W intencjach nowenny do MBNP

18:00 – Za śp. Marię Szewczyk – od grupy emerytów

18:00 – Za śp. Romualda Pipusz (Msza gregoriańska)

 

Środa, 19.08

7:00 – W int. dobroczyńców

8:00 – Za śp. Jana Szewczyka w 5 roczn. śmierci

18:00 – W podziękowaniu Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za 60 lat życia Janusza i za wszystkie łaski otrzymane z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz o zdrowie dla żony Grażyny

18:00 – Za śp. Romualda Pipusz (Msza gregoriańska)

18:00 – za śp. Beatę Wietrzyk – intencja z ofiar pogrzebowych

 

Czwartek, 20.08

7:00 – Za śp. Romualda Pipusz (Msza gregoriańska)

8:00 – W int. dziękczynnej o Boże błog. z prośbą o dalszą Bożą opiekę – od Tomasza dla wszystkich, którzy się modlą w jego intencjach

18:00 – Za śp. Huberta Lenarth

18:00 – Za śp. Kazimierę, Alfreda, Leszka Jamroż oraz za Franciszka i Genowefę Wróbel

 

Piątek, 21.08

7:00 – Za śp. Romualda Pipusz (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Mariana Miżejewskiego w 3 roczn. śmierci

8:00 – W intencji Katarzyny Kmiecik z okazji urodzin, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

18:00 – Za śp. Józefa Bachanek – intencja z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Jadwigę Burzyńską – od rodziny

 

Sobota, 22.08

7:00 – Za śp. Romualda Pipusz (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Reginę Ćwik– int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za Zbigniewa z okazji 50 rocznicy urodzin

18:00 – Za zmarłego męża Mieczysława Zawalniuka w 7 rocz. śm oraz rodziców, teściów i rodzeństwo

18:00 – Za śp. Pawła Kiełbowicza

18:00 –  Za śp. męża Krzysztofa Zdebel w 2 roczn. śmierci oraz śp. siostrę Krystynę Lasia i bratanicę Wiolettę Böhm

 

Niedziela, 23.08

7:00 – Za śp. Romualda Pipusz (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Ludwikę Miecznik

9:30 – Za śp. Teresę Szafrańską w 5 roczn. śmierci oraz śp. Kazimierza Szafrańskiego

11:00 – Za śp. Mamę Krystynę Skubis w 13 rocz. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

12:30 – W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Lena Marcelina Cichoń, Franciszek Jasiński, Katarzyna Ewa Wojnarowska, Mateusz Piotr Ledwoch, Antoni Jacek Pilarski, Franciszek Jan Pilarski (dopełnienie), Jagoda Angelika Stańczyk, Liliana Emilia Laksander, Roczki: Ernest Zowiślok, Maciej Glinkowski,

18:00 – W int. Parafian

 

 

Skip to content