I N T E N C J E  M S Z A L N E
13.12. – 20.12. 2015 r.

NIEDZIELA, 13 GRUDZIEŃ
6.30 – w intencji za parafian
8.00 – w intencji za + żonę Łucję Kuśmierzak
9.30 – w intencji za + Jacka Pilarskiego w 12 rocz. śm.
11.00 – za ++ rodziców: Kazimierę i Franciszka oraz z rodziny z obu stron
12.30 – w intencji za ++ Jana Kardas w 14 rocz. śm. i jego rodziców
16.00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych
18.00 – w intencji za + męża Czesława Jędrasz w 7 rocz. śm. /of. od żony i synów z rodziną/

PONIEDZIAŁEK, 14 GRUDZIEŃ
7.00 _ w intencji babci Izabelli o Boże błogosławieństwo i o zdrowie
8.00 – w intencji ………………………………………………………………………….
17.00 – w intencji Dagmary i Marcina
17.00 – za ++ Czesławę Gąsiorek w 18 rocz. śm. oraz Jana, Andrzeja i Edwarda
18.00 – w intencji za + Jerzego Smolarek w 22 rocz. śm.
18.00 – w intencji ………………………………………………………………………….

WTOREK, 15 GRUDZIEŃ
7.00 – w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 – w intencji za + Hildegardę Panek w 1 rocz. śm.
17.00 – w intencji za + Jana Bistułę w 30 dni po śmierci
18.00 _ w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – w intencji za + Mariannę Ławnik /of. od WŻCH/

ŚRODA, 16 GRUDZIEŃ
7.00 – w intencji dobroczyńców żywych i zmarłych
7.00 – w intencji Moniki w rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna
8.00 – w intencji emerytów i seniorów
17.00 – w intencji za ++ Anielę i Federyka Wolni oraz babcię Wiktorię i ciocię Lilę
18.00 – w intencji za + Irenę Lorek oraz dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK, 17 GRUDZIEŃ
7.00 – w intencji za + Andrzeja Kroplewskiego
8.00 – w intencji za + Leona Kowalskiego w 11 rocz. śm.
17.00 – w intencji za + Franciszka Leszczyńskiego
18.00 – w intencji za + Jacka Smolarek w 24 rocz. sm.

PIĄTEK, 18 GRUDZIEŃ
7.00 _ w intencji Anny Polska z okazji 83 rocznicy urodzin, dziękczynna i z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
8.00 – w intencji za + brata Andrzeja Berezeckiego w 3 rocz. śm.
17.00 – w intencji za ++ Helenę i Henryka Kozubek oraz Franciszka Kędzior
18.00 – w intencji za + Mariannę Knapik
18.00 – w intencji Światowych Dni Młodzieży

SOBOTA, 19 GRUDZIEŃ
7.00 – w intencji ……………………………………………………………………………
8.00 – w intencji za ++ Antoniego Rudek w 20 rocz. śm. oraz syna Dominika Wagner w 2 rocz. śm.
18.00 – w intencji za + Antoniego Opieczonek w 20 rocz. śm.
18.00 – w intencji za ++ Barbarę Warchał-Niechaj w 10 rocz. śm. oraz Jerzego Niechaj, Marylę Szcześniak i z rodzin: Niechaj, Warchał i Szcześniak

NIEDZIELA, 20 GRUDZIEŃ
6.30 – w intencji za parafian
8.00 – w intencji za ++ rodziców, teściów i z rodziny
9.30 – w intencji za ++ Władysława Mirochę oraz Ludwikę Miecznik
11.00 – za ++ męża Antoniego Piwowar w 5 rocz. śm. oraz rodziców z obu stron
12.30 – w intencji za ++ rodziców: Marię i Jerzego Gajek, Jadwigę i Józefa Ludwiczak oraz rodzeństwo i krewnych z obu stron i syna Witolda
16.00 – w intencji rocznych dzieci: Leon Eliasiewicz, ich rodziców i chrzestnych
18.00 – za ++ rodziców: Ewę Markowitz i Włodzimierza Markowitz w rocz. śmierci

 

Skip to content