INTENCJE MSZALNE

 10.11. – 17.11. 2013 r.

NIEDZIELA, 10 LISTOPAD
6:30 w intencji za parafian.
8:00 – w intencji za ++ Jerzego Florkiewicza w 19 rocz., braci: Eugeniusza i Zdzisława oraz rodziców z obu stron: Antoniego i Helenę, Michała i Władysławę.
9:30 – w intencji za ++ rodziców: Mieczysława i Krystynę Bajor oraz pokrewieństwo.
11:00 – w intencji za + Danutę Maziarską w dniu urodzin, ++ rodziców: Annę i Franciszka Orzełek oraz braci: Zdzisława i Jana /of. od Marii Jelito/.
12:30 – w intencji za ++ Janusza Liberackiego w 8 rocz. oraz Stefanię, Feliksa i Andrzeja.
16:00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych.
18:00 – w intencji za ++ Jadwigę i Konrada Nitzschke.

PONIEDZIAŁEK, 11 LISTOPAD
7:00 – w intencji za ++ z rodzin Sióstr Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Bytomskiej Wspólnoty
8:00 – w intencji za + Kazimierza Dziuba w 7 miesięcy po śmierci
16:00 – w intencji Ojczyzny.
18:00 – w intencji za ++ Franciszka Mocek w 4 rocz. oraz Zofię i Czesława Bazarnik i z rodziny
18:00 – w intencji za ++ Agnieszkę i Edwarda Lipińskich, Sabinę i Stanisława Mizgała, Ewę Dziębę i z rodziny.

WTOREK, 12 LISTOPAD
7:00 – w intencji za ++ Siostry ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Bytomskiej Wspólnoty.
8:00 – w intencji za ++ Mariannę i Władysława Zięba oraz pokrewieństwo.
18:00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18:00 – w intencji za + Barbarę Kozłowską w rocznicę urodzin.
18:00 – w intencji za + Tomka Stasiowskiego /of. od przyjaciół i sąsiadów/.

ŚRODA , 13 LISTOPAD
7:00 – w intencji za dobroczyńców żywych i zmarłych
8:00 – w intencji za + Eugenię Waniek /of. od sąsiadów z ul. Wrocławskiej 116d/.
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Stanisława i Martę Ceglarek oraz z rodziny Janowicz.
18:00 – w intencji za ++ Andrzeja Falkowskiego w 8 rocz. i rodziców z obu stron.

CZWARTEK, 14 LISTOPAD
7:00 – w intencji Prowincji.
8:00 – w intencji za ++ Stefanię i Rocha Pilśniaków.
18:00 – w intencji za + Barbarę Doruszewską w 32 rocz.

PIĄTEK, 15 LISTOPAD
7:00 – w intencji za ++ brata Stanisława, szwagrów: Józefa i Jana oraz Władysława i Kazimierza
8:00 – w intencji za ++ Antoniego Chraniuk w 29 rocz. oraz z rodziny.
18:00 – w intencji za ++ Cecylię, Jana, Bronisława, Elżbietę, Jana i Stanisława oraz pokrewieństwo z obu stron.
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Julię i Władysława Butrym oraz Franciszkę, Aleksandrę, Michała, Wawrzyńca oraz z rodziny: Butrym, Kłykun i Kalinowski.

SOBOTA, 16 LISTOPAD
7:00 – w intencji o powołania do Zgromadzenia Córek Bożej Miłości.
8:00 – w intencji za ++ syna Andrzeja, rodziców: Walerię i Antoniego Golec, męża Zenona, braci,wnuki, dziadków, siostrę Helenę, teściów i wnuczki: Adam, Adaś i Ania.
18:00 – w intencji dziękczynno-błagalna z okazji 50 rocznicy ślubu Teresy i Ditra Gralka, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny.

NIEDZIELA, 17 LISTOPAD
6:30 w intencji za parafian.
8:00 – w intencji za ++ syna Romualda Sosgórnik w 1 rocz. oraz braci i całe pokrewieństwo.
9:30 – w intencji za ++ Alicję Demczuk w 4 rocz., męża Eustachiusza i ++ z obu stron.
11:00 – w intencji za ++ rodziców: Franciszkę i Józefa Wesołowskich i z rodziny z obu stron.
12:30 – w intencji ………………………………………………………………………………………………………
16:00 – w intencji rocznych dzieci: Amanda Tyńska, Piotr Szemes, Kinga Pieczaba Przemysław Rutkowski rodziców i chrzestnych.
18:00 – w intencji Ojczyzny, Ojca świętego, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
 

Skip to content