Zaznacz stronę

    Rozpoczęliśmy wielkopostne rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne w czasie każdej Mszy św., a w poniedziałek, wtorek i środę, podczas Mszy św. o godz. 8.oo i 18.oo. Możliwość spowiedzi w czasie każdej Mszy św., a w środę od godz. 16.30. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
O godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek, 4 marca, święto św. Kazimierza, Królewicza.

We wtorek, 5 marca, o godz. o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna.

W środę, 6 marca, o godz. 16.00 katecheza dla gimnazjalistów kl. I „a” i kl. I „c”.

W czwartek, 7 marca, o godz. 16.00 katecheza dla gimnazjalistów kl. I „b” i uczniów kl. I gimnazjum uczęszczających do szkół poza parafią.
Z racji pierwszego czwartku miesiąca, w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z Komunią św.

W piątek, 8 marca, o godz. 8.30 „Droga Krzyżowa” dla dorosłych. Przed wieczornym nabożeństwem „Drogi Krzyżowej” o godz. 17.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci klas drugich.

Za tydzień, w poniedziałek, wtorek i środę, 11, 12 i 13 marca, odbędą się w naszym kościele rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Gorąco zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców do udziału w naukach rekolekcyjnych.

Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką.

Na bieżący tydzień naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.
Szczęść Boże!

Skip to content