Dziś po każdej Mszy św. przeprowadzana jest zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. O godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek, 26, lutego, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po jej zakończeniu nowenna.

W czwartek, 28 lutego, o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za pontyfikat Papieża Benedykta XVI. Zapraszamy do licznego udziału.

W piątek, 1 marca, o godz. 8.30 i 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej na które serdecznie zapraszamy. Z racji pierwszego piątku o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci. Możliwość spowiedzi podczas każdej Mszy św., a po południu od godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę, 3 marca, rozpoczną się rekolekcje parafialne, które potrwają do środy, 6 marca włącznie. Nauki rekolekcyjne będzie głosił O. Zbigniew Marek. W tym dniu z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do składania ofiar na kwiaty do Bożego Grobu i jałmużny wielkopostnej na rzecz osób z naszej parafii, będących w trudnej sytuacji materialnej.
Na nadchodzący tydzień życzymy naszym Parafianom i przybyłym

Gościom, Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!

Skip to content