Zaznacz stronę

Dziś po każdej Mszy św. przeprowadzana jest zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. O godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek, 6 marca, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po jej zakończeniu nowenna. W tym dniu o godz. 17.00 i 18.00 katecheza dla gimnazjalistów klas drugich.

W środę, 7 marca, o godz. 17.oo, Msza św. i wyjaśnienie intencji Apostolstwa Modlitwy. W tym dniu o godz. 17.00 i 18.00 katecheza dla gimnazjalistów klas drugich.

W piątek, 9 marca, o godz. 8.30 i 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej na które serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę, 11 marca, rozpoczną się rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne będzie głosił O. Fabian Błaszkiewicz, w niedzielę podczas wszystkich Mszy św., a w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.oo i 18.oo. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach.

Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do składania ofiar na kwiaty do Bożego Grobu i jałmużny wielkopostnej na rzecz osób z naszej parafii, będących w trudnej sytuacji materialnej.

Na nadchodzący tydzień życzymy naszym Parafianom i przybyłym do o nas gościom, Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności.

Skip to content