Zaznacz stronę

Trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesje Eucharystyczne po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.00 na które zapraszamy parafian, szczególnie młodzież i dzieci. Godzinki ku czci Serca Bożego o godz. 6.30, a nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.

W poniedziałek, 11 czerwca, wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.

We wtorek, 12 czerwca, 0 godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna.

W środę, 13 czerwca, wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie.

W czwartek, 14 czerwca, wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. W tym dniu zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej błogosławieństwo wianków i ziół.

W piątek, 15 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. Porządek Mszy świętych jak w dni powszednie!

Nauki rekolekcyjne przed zewnętrzną Uroczystością odpustową, będą głoszone w piątek i sobotę na Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00.

W sobotę, 16 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę, 17 czerwca, o godz 12.30 Msza św. odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 15.00 nieszpory. Zapraszamy wiernych do udziału w powyższych uroczystościach.

Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim naszym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności.

Skip to content