Zaznacz stronę

1. Liturgika dla każdego to cykl dziesięciu dwugodzinnych spotkań, dotyczących podstawowych zagadnień związanych z liturgią, zwłaszcza Eucharystią oraz innymi sakramentami. Zajęcia rozpoczną się 14. października (czwartek) o godz. 19.00 na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach.

Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy:

2. Duchowość dla każdego to cykl dziesięciu dwugodzinnych spotkań, składających się na syntetyczne wprowadzenie w kwestie związane z życiem duchowym i jego rozwojem.

Zajęcia rozpoczną się 12. października (wtorek) o godz. 19.00 w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Tychach oraz 5 października (wtorek) o godz. 19.00 w parafii św. Herberta w Wodzisławiu Śląskim.

Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy:

3. Dogmatyka dla każdego to cykl dziesięciu dwugodzinnych spotkań składa się na syntetyczne wprowadzenie w podstawowe prawdy wiary – od Boga w Trójcy św. jedynego po rzeczy ostateczne.

Zajęcia rozpoczną się 13. października (środa) o godz. 19.00 w parafii Wniebowzięcia NMP w Katowicach.

Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy:

4. Greka biblijna. Kurs greki biblijnej dla osób początkujących. Skierowany do wszystkich, którzy chcą zacząć samodzielnie czytać teksty biblijne.

Zajęcia rozpoczną się 6. października o godz. 17.30 grupa początkująca, o 19.15 kontynuacja w siedzibie Centrum Formacji ul. Marii Skłodowskiej Curie 30/5.

Więcej informacji i zapisy: http://centrum.katowice.pl

 

Skip to content