Ogłoszenia Duszpasterskie
Niedziela Zesłania Ducha Św.
8.06.2014

 

 
1. W poniedziałek, 9 czerwca – święto NMP Matki Kościoła.
 
2. We wtorek, 10 czerwca – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona jest z nabożeństwem czerwcowym.
 
3. W środę, 11 czerwca – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 
4. W czwartek, 12 czerwca – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 
5. W piątek, 13 czerwca – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie.
 
6. W przyszłą niedzielę, 15 czerwca – obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy czas przyjmowania Komunii wielkanocnej.
 
7. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Pana Jezusa odprawiane jest o godz. 17.30. W tygodniu po porannej Mszy św. o godz. 7.00 śpiewane są Godzinki do Najświętszego Serca Jezusa.
 
8. W tym tygodniu odbędą się spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla uczniów kl. II gimnazjum.
 
9. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Siemiradzkiego 9 zaprasza serdecznie na IV Festyn Rodzinny. Odbędzie się on w sobotę 14 czerwca w godzinach 10.30-16.30. Na gości czeka wiele atrakcji, między innymi gry, pokazy artystyczne, pyszne propozycje kulinarne. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentują swoje umiejętności i talenty.
 
10. Duszpasterstwo młodzieżowe „Magis” pragnie bardzo serdecznie podziękować za kwestę przeprowadzoną w zeszłą niedzielę, z której zebrano 2 600 zł na pomoc w wyjeździe rekolekcyjnym w czasie wakacji.
 
11. Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka.
Skip to content