I N T E N C J E      M S Z A L N E

 15.03 – 22.03. 2015 r.

NIEDZIELA, 15 MARZEC

6.30 w intencji za parafian

8.00- w intencji za ++ rodziców: Matyldę i Longina oraz braci: Zygmunta i
         Franciszka  

9.30 – w intencji za ++ Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz Mariannę i
          Augustyna Malawskich

11.00 – w intencji za ++ męża Wacława, synów Andrzeja i Józefa i rodziców:
            Aleksandra i Sewetynę

12.30 – w intencji za ++ Annę Marszewską w 1 rocz. śm. oraz Franciszka
            Marszewskiego w 9 rocz. śm. oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron

12.30 – w intencji za + Artura Warakomskiego /of. od żony, dzieci i wnuków/

16.00 – w intencji rocznych dzieci: Wojciech Kubica, Zuzanna Putowska, ich
            rodziców i chrzestnych

18.00- w intencji za ++ Piotra i syna Andrzeja Sobczyk

 PONIEDZIAŁEK, 16 MARZEC

7.00- w intencji za ++ rodziców: Wacława, Weronikę i Stefanię Romanowskich
         i z rodziny Romanowskich i Kłap

8.00_ w intencji za ++ Mariannę i Stanisława Grzelak oraz braci i szwagra o
          spokój wieczny

18.00_ w intencji za ++ Irenę Cyptor w 10 rocz. śm. i męża Józefa

18.00- w intencji za + Andrzeja Kroplewskiego  /of. od Olgi z mamą i
           dziadkami z Jaworzna/

 WTOREK, 17 MARZEC

7.00- w intencji za + Brygidę Pikusa w 10 rocz. śm.

8.00 – w intencji za + Władysława Mirochę

8.00_ w intencji za + Małgorzatę Roter w 30 dni po śmierci

18.00_ w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00- w intencji za ++ Józefa Rasławskiego i Józefa Czachora

18.00- w intencji za + Gizelę Korf

ŚRODA, 18 MARZEC

7.00_ w intencji za + Stanisława Lempart w 3 rocz. śm.

7.00- w intencji za dobroczyńców żywych i zmarłych  

8.00- w intencji emerytów i seniorów

18.00_ w intencji za + Grażynę Sadło w 9 rocz. śm. 

18.00_ w intencji za ++ Annę i Józefa Szrajer, siostrę Jolantę Krzastek, brata
           Ryszarda i z rodziny 

CZWARTEK, 19 MARZEC

7.00_ w intencji za ++ Józefę, Walerię, Mieczysława, Honoratę, Mieczysława,
          Janinę, Wincentego i Jana

8.00 – w intencji za ++ Stanisławę i Józefa Ćwieląg oraz Marię Stępień

8.00_ w intencji za ++ Jana Szczepańskiego w 8 rocz. śm. oraz rodziców z
          obu stron

18.00_ w intencji za ++ Józefa Wolaka i z rodziny

18.00_ w intencji za ++ Ks. Leopolda Szwanzer i Ks. Leonarda Bandosza

PIĄTEK, 20 MARZEC

7.00_ w intencji za + Romualda Anderle w 4 rocz. śm.

8.00_ w intencji za + Franciszka

18.00- w intencji za ++ Weronikę i Józefa Skrzypacz

18.00_ w intencji za ++ Sławomira Żelechowskiego w 4 rocz. śm. oraz
            rodziców: Sławomira i Adelę Żelichowskich

SOBOTA, 21 MARZEC

7.00- w intencji za ++ Adama Mazurkiewicza w 9 rocz. śm. oraz jego
         rodziców: Władysława i Annę Mazurkiewicz

8.00 – w intencji za + Irenę Tor w 3 rocz. śm.

18.00_ w intencji za ++ rodziców: Janinę i Józefa Nocuń, Helenę i Mariana
            Zarudzkich i rodzeństwo z obu stron

18.00_ w intencji za ++ rodziców, męża Józefa i brata Stanisława z rodziny
            Kubas

NIEDZIELA, 22 MARZEC

6.30 w intencji za + męża Zygmunta

8.00- w intencji za + Stanisława Nawrotek w 1 rocz. śm.  

9.30 – w intencji za ++ rodziców: Franciszkę i Józefa Wesołowskich

11.00 – w intencji za ++ Wiktorię Przygodzką w 1 rocz. śm. i Stanisława
            Wóltańskiego w 14 rocz. śm.

12.30 – w intencji za ++ Stanisława Dobrowolskiego w 4 rocz. śm. oraz
            rodziców i rodzeństwo

12.30 – w intencji za + Zdzisława Zwierzyńskiego

16.00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i
            chrzestnych

18.00- w intencji za + Paulinę Kaczmarczyk

Skip to content