Niedziela, 22.04
7.00 – Za Aleksandra o zdrowie
8.30 – Za śp. Stanisława Mazurka w 25. r. śmierci
10.00 – Za śp. Marię i Bronisława Kolanko oraz zmarłych z rodziny Ramel
11.30 – Za śp. Barbarę Kozłowską w 5. r. śmierci oraz śp. Jana
13.00 – Za śp. Wiesława Wypych i za zmarłych z rodziny
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Tymoteusza Kozińskiego, Dawida Popławskiego, Emilię Aleksandrę Chucherko, Hannę Wojciechowską, Amelię Laurę Wegemund, Oskara Natana Sitko, Hannę Monikę Wojciechowską, Jakuba Szymona Gawrysiak
18.00 – Msza Święta dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Jana Burzyńskich z okazji 45. rocznicy ślubu
Poniedziałek, 23.04
7.00 – Za śp. Antoniego w rocznicę śmierci śp. Józefę oraz dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 – Za śp. Krystynę Kolano
8.00 – Za śp. Krystiana Świeńczek (od lokatorów z ul. Łużyckiej 16 i 18)
18.00 – W dniu imienin w intencji pana Wojciecha Jędrzejewskiego i jego rodziny
18.00 – Za śp. Andrzeja Kozubka i śp. Pawła Kozubka o spokój duszy
Wtorek, 24.04
7.00 – Za dobroczyńców
7.00 – Za śp. Mariana Miżejewskiego
8.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. Zygmunta Kopeć (w dniu pogrzebu)
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – O zdrowie dla syna i jego rodziny oraz za zmarłych: Bronisławę w 21. r. śmierci Franciszka w 39. R. śmierci
Środa, 25.04
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za śp. Janinę Kornecką w rocznicę śmierci
8.00 – Za śp. Wacława Porzucek w dniu 86. urodzin i śp. mamę Jadwigę Porzucek
18.00 – Za śp. Zofię Smolarek z okazji urodzin
18.00 – Msza święta zbiorowa za zmarłych

Czwartek, 26.04
7.00 –
8.00 – Msza święta dziękczynna za szczęśliwą operację Małgorzaty z prośbą o dalsze zdrowie
18.00 – Za śp. rodziców oraz za zmarłych z rodziny Hajduk i Zasępa
18.00 – Za śp. rodziców oraz za zmarłych z rodziny Rakowskich i Sołtys
18.00 – Za śp. Jana Janocha w 30 dni po śmierci
Piątek, 27.04
7.00 –
8.00 –
18.00 – Za śp. Małgorzatę Wieczorek w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. Daniela Sorge w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. Wiesława Wiśniewskiego w 30 dni po śmierci
Sobota, 28.04
7.00 – Za śp. siostrę Annę w rocznicę śmierci, śp. Stanisława oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 – Za zmarłych teściów Stanisława i Rozalię oraz pokrewieństwo z obu stron
18.00 – Za Tatianę w 1. Rocznicę urodzin i Leona w 11. rocznicę urodzin
18.00 – Za śp. Marię Pasek w 8. r. śmierci oraz za zmarłych z rodzin: Pasków, Nowaków i Kasprzyków
18.00 – Za śp. Wojciecha Wiosna w 2. r. śmierci
Niedziela, 29.04
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Mariana Dąbek w 31. r. śmierci oraz zmarłych Stefanię i Wojciecha
10.00 – Za Iwonę i Mariusza Pieszko z okazji 25. rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
11.30 – Za śp. Józefa Kierzka w 27. r. śmierci i za zmarłych rodziców z obu stron
13.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu świętego: Mai Magdaleny Lipińskiej i Natalii Sirko
16.00 – Msza święta dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Floriana Tomalka w 40. rocznicę ślubu
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Jerzego, córki Anny z mężem Maciejem oraz dla wnuków: Majki, Anieli i Jasia i wszystkich z rodziny Gajewskich i Nowińskich 

Skip to content