14.12. – 21.12. 2014 r.

III NIEDZIELA ADWENTU, 14 GRUDZIEŃ
6:30 – w intencji za parafian
8:00 – w intencji za + Jacka Pilarskiego w 11 rocz. śm.
9:30 – w intencji za ++ Mateusza i Darię w 6 rocz. śm.
11:00 – w intencji za ++ rodziców: Kazimierę i Franciszka oraz z rodziny z obu stron
12:30 – w intencji za + Jerzego Smolarek w 21 rocz. śm.
16:00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Stanisławę i Józefa oraz brata Henryka Krygier

PONIEDZIAŁEK, 15 GRUDZIEŃ
7:00 – w intencji za + Aleksandrę Gajewską /of. od uczestników pogrzebu/
8:00 – w intencji za ++ Genowefę i Michała Obłój
17:00 _ w intencji za ++ Helenę i Henryka Kozubek i Franciszka Kędzior
18:00 _ w intencji za + Bronisława Leśniaka
18:00 _ w intencji za ++ męża Stanisława Stelmasik i Arkadiusza Stelmasik

WTOREK, 16 GRUDZIEŃ
7:00 – w intencji za + Henryka Wiatrak /of. od koleżanki/
8:00 _ w intencji za + Annę Marszewską
17:00 _ w intencji za + Wandę Skupień
18:00 _ w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00 _ w intencji za ++ rodziców: Anielę i Federyka oraz babcię Wiktorię

ŚRODA, 17 GRUDZIEŃ
7:00 _ w intencji za dobroczyńców żywych i zmarłych
8:00 – w intencji emerytów i seniorów
17:00 _ w intencji za + Jacka Smolarek w 23 rocz. śm.
18:00 _ w intencji zbiorowa za zmarłych

CZWARTEK, 18 GRUDZIEŃ
7:00 – w intencji za + Wiesława Łatkę
8:00 _ w intencji za + Andrzeja Berezeckiego w 2 rocz. śm.
17:00 _ w intencji za + Władysława Mirochę
18:00 _ w intencji za + męża Leona w 10 rocz. śm.

PIĄTEK, 19 GRUDZIEŃ
7:00 – w intencji………………………………………………………………………………………….
8:00 _ w intencji za ++ syna Dominika Wagnera w 1 rocz. śm. oraz męża Antoniego w 19 rocz. śm.
17:00 _ w intencji za ++ rodziców: Małgorzatę, Piotra, Feliksę, Ignacego, siostry: Janinę i Franciszkę oraz brata Czesława
18:00 _ w intencji za ++ męża Antoniego Piwowar w 4 rocz. śm. oraz rodziców z obu stron

SOBOTA, 20 GRUDZIEŃ
7:00 – w intencji ……………………………………………………………………………………………..
8:00 _ w intencji za + Marię Knapik w 14 w rocz. śm.
8:00 _ w intencji za + Marię Czepy /of. od lokatorów z ul. Wrocławskiej nr 86c/
18:00 _ w intencji za ++ Stanisława i Zygmunta Perlak
18:00 _ w intencji za ++ Barbarę Niechaj-Warchał, brata Jerzego Niechaj i z rodziny: Niechaj i Szcześniak

IV NIEDZIELA ADWENTU, 21 GRUDZIEŃ
6:30 – w intencji za parafian
8:00 – w intencji za ++ męża Augustyna, rodziców z obu stron, dziadków i pokrewieństwo z obu stron
9:30 – w intencji za ++ Joannę Świerzy w 11 rocz. śm. i z rodzin z obu stron
11:00 – w intencji za ++ Czesławę Gąsiorek w 17 rocz. śm. oraz Andrzeja, Jana i Edwarda
12:30 – w intencji za ++ rodziców: Marię i Jerzego Gajek, Jadwigę i Józefę Ludwiczak oraz rodzeństwo i krewnych z obu stron
16:00 – w intencji rocznych dzieci: Antoni Smoter, ich rodziców i chrzestnych
18:00 – w intencji Łucji z okazji 80 rocznicy urodzin, dziękczynna i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej

 

Skip to content