Niedziela, 14.01
7.00 – Za śp. Bogusława Ćwik w 1. r. śmierci oraz za zmarłych dziadków z obu stron
8.30 – Za zmarłych: Dorotę Szpargała, Marię Dukiewicz w 18 r. śmierci i Stanisława w 2. r. śmierci
10.00 – Za śp. Reginę Sieja w 10. r. śmierci oraz zmarłego Bolesława Sieja
11.30 – O Boże błogosławieństwo dla całego zespołu „Latorośli”, rodziców, dzieci, przyjaciół, dobroczyńców
11.30 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
16.00 – Za dzieci przyjmujące sakrament chrztu świętego: Macieja Marszałka, Jakuba Szklarza, Wandę Ritszel, Julię Janinę Bill
18.00 – Za śp. Józefa Hobzda w 9. r. śmierci oraz za zmarłych z obu stron i łaskę uzdrowienia dla Zofii Hobzda
Poniedziałek, 15.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. Wilhelma Sosgórnika w 24. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców i dziadków z obu stron
18.00 – Za śp. Teofila Burczyka
Wtorek, 16.01
7.00 – Za śp. męża Wiesława w 7. r. śmierci, zmarłych rodziców i teściów oraz zmarłe pokrewieństwo z obu stron
8.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Andrzeja Kroplewskiego w 3. r. śmierci
18.00 – Za śp. Danutę w 19. r. śmierci
18.00 – Za śp. Leokadię Poznańską w 8. r. śmierci
Środa, 17.01
7.00 – Za dobroczyńców
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – W intencji emerytów i rencistów
18.00 – Msza Święta dziękczynna do św. Józefa za opiekę nad parafią i domem zakonnym
18.00 – Za śp. Aleksandra Kędrę w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. męża Stanisława Kowalczyka, zmarłych rodziców z obu stron: Janinę, Stanisława, Magdę, Józefa Siwy i śp. siostrę Bronisławę

Czwartek, 18.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za śp. Ludwikę Miecznik oraz śp. Władysława o dar życia wiecznego
18.00 – Msza święta dziękczynno-błagalna w intencji Aleksandry z okazji urodzin
18.00 – Za śp. Stefana Pawlus w 4. r. śmierci oraz za jego rodziców: Stefanię i Józefa Pawlus
18.00 – Za śp. Łucję Grzebieniowską w 1. r. śmierci oraz zmarłych Stanisława i Barbarę Grzebieniowskich
Piątek, 19.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za śp. Marka Ficek o dar życia wiecznego
18.00 – Za śp. męża Kazimierza Kapcia w 5. r. śmierci, zmarłych rodziców z obu stron: Anastazję, Wincentego, Helenę, Wincentego i Jerzego Dąbrowa
18.00 – Za śp. Andrzeja Hudyma w 6. r. śmierci i zmarłych z rodziny z obu stron
Sobota, 20.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za zmarłych Kazimierę i Bronisława Błońskich
18.00 – Za zmarłych Walerię, Władysława, Danutę, Jolantę, Ryszarda, Stanisławę i zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Henryka w 8. r. śmierci oraz zmarłe Jadwigę Zygma i Beatę Kozak
18.00 – Za śp. Stanisławę i Mariana Pepłowskich, oraz zmarłych z rodzin z obu stron
18.00 – Za śp. Janinę Mrozińską (od lokatorów z ul. Wrocławskiej 108A)
Niedziela, 21.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.30 – Za śp. Kazimierza Mizgalskiego w 1. r. śmierci i 79. rocznicę urodzin
10.00 – Za Mirosława i Barbarę Kowalczyk w 35. rocznicę ślubu
11.30 – Msza święta dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Marii i Ryszarda Sidorowicz o Boże błogosławieństwo
16.00 – W intencji dzieci rocznych: Zuzannę Julię, Wojciecha Damskiego, Mariana Hannę Kostrzewa (chrzest)
18.00 – Za siostrę Jadwigę w 92. rocznicę urodzin 

Skip to content