Niedziela, 11.03
7.00 – Za parafian
8.30 – Za zmarłą córkę Monikę w 3. r. śmierci, męża Kazimierza, rodziców z obu stron oraz zmarłych z rodzin
10.00 – Za śp. Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz Mariannę i Augustyna Malawskich
11.30 – Za śp. męża Marka Żaba w 14. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców Franciszka i Wiktorię Ulfik
13.00 – Za Magdę Jasińską – chrzest
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu: Wojciecha Pawła Gaczoła, Igę Stanisławę Pacioch, Klarę Jadwigę Pacioch
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za śp. Józefa Niesłony (od lokatorów z ul. Pułaskiego 40)
Poniedziałek, 12.03
7.00 –
8.00 – w intencji pani Krystyny w podziękowaniu od Marianek z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
18.00 – Za Urszulę Erber w 90 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
18.00 – W intencji dziękczynno-błagalnej o Boże błogosławieństwo dla rodziny Robok
Wtorek, 13.03
7.00 – Za śp. Bożenę Mzyk
8.00 – Za śp. rodziców, teściów i rodzeństwo z obu stron
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Teofila Burczyk
18.00 – Za śp. Annę Krezymon w 5. r. śmierci (od męża Henryka i synów Wiesława i Zbigniewa z rodzinami)
Środa, 14.03
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 –
18.00 – za śp. Krystiana Nowackiego w 30 dni po śmierci
19.00 – Msza Święta dziękczynna za Sakrament Bierzmowania

Czwartek, 15.03
7.00 –
8.00 – Za śp. Stanisława Nawrot
18.00 – Za Teresę Kucharską w 60. rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo (od córek Leny Głogowskiej, Iwony Kapuścińskiej i Doroty Stasiak z rodzinami)
18.00 – Za śp. dziadków Karola i Apolonię Zięcinę i za śp. Wojciecha i Zofię Padoł
18.00 – Za zmarłych rodziców Stefanię i Tadeusza Szczyrskich oraz zmarłych z rodzin Szczyrskich i Lubuń
Piątek, 16.03
7.00 –
8.00 – Za śp. Władysława Mirochę
8.30 – Droga Krzyżowa
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – Za śp. Irenę Okuniewską w 1. r. śmierci
19.00 – w 65. rocznicę urodzin Józefa Groborz – Msza święta dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo
Sobota, 17.03
7.00 – Za śp. Edwarda Szczerba
8.00 – Za śp. Józefa i Ludwikę Stelmach w 1. r. śmierci
8.00 – Za śp. Stanisława Lempart oraz za zmarłych z rodziny
14.00 – ślub
18.00 – Za śp. Olgę i Jana Świerniak oraz zmarłych Kazimierę i Edwarda Obłoza
18.00 – Za zmarłych rodziców Józefa i Weronikę Skrzypacz oraz zmarłych braci i zmarłych z rodziny
Niedziela, 18.03
7.00 – Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski dla całej rodziny Warakomskich oraz za zmarłych Artura Warakomskiego w 20. r. śmierci i za zmarłych z rodziny z obu stron
8.30 – Za śp. Zdzisława Zwierzyński w 3. r. śmierci
10.00 – Za śp. Gintera Holewik, Kazimierę Jamroż, Leszka i Alfreda Jamroż
11.30 – za śp. Grażynę Sadło w 12. r. śmierci
13.00 – Za śp. Stanisława Dobrowolskiego w 7. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i pokrewieństwo z obu stron
16.00 – Za dzieci roczne: Bartosza Bednarka
17.00 – Gorzkie żale
18.00 – Za Dawida Krysołek z okazji 3. rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Skip to content